trepca89-feronikeli3Ndeshja e Superkupës së Kosovës ndërmjet kampionit KF ”Feronikeli” dhe fituesit të Digitalb Kupës së Kosovës, FC ”Prishtina”, do të zhvillohet, të shtunën, më 13 gusht, në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë në orën 16.00. Ndeshja do të transmetohet drejtpërdrejt nga Digitalb Supersport.