raiffeisensuperliga1Java e 11-të në Raiffeisen Superligë do të nisë me ndeshjen ndërmjet Llamkos Kosovës dhe Hajvalisë, që do të zhvillohet, të premten, në Vushtrri. Ndërkohë, dy ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa tri ndeshje luhen të dielën.
 
Raiffeisen SUPERLIGA, Java e 11-të
E premte, 18.10.2013 nga ora 15:00
Llamkos Kosova-Hajvalia
E shtunë, 19.10.2013 nga ora 15:00
Ferizaj-Feronikeli
Drenica-Drita
E diele, 20.10.2013 nga ora 15.00
Fushë Kosova – Prishtina
Besa – Hysi
Trepça – Trepça ‘89