kupadigitalbËshtë caktuar orari dhe gjyqtarët e ndeshjeve të rrethit të dytë të Digitalb Kupës së Kosovës, të cilat do të zhvillohen këtë fundjavë. Perden e garave të stinorit pranveror do ta çelë ndeshja ndërmjet Trepçës’89 dhe Lirisë, që do të luhet të premten, më 19 shkurt, në orën 13:30.
Digitalb Kupa e Kosovës – rrethi i dytë
E premte : 19.02.2016
Trepça ’89 – Liria       SSK ora 13.30
B.Gashi, B.Morina, K.Bajrami, L.Mustafa
E shtunë: 20.02.2016
Prishtina – Istogu        SSK ora 13.30
H. Hajdari, A. Ejupi, G. Mehmeti, N.Rraci
Gjilani – Tefik Çanga           ora 13.30
B. Kosumi, J. Musolli, M. Berisha
Drenica – KEK-u                  ora 13.30
F. Tahiri, E. Baliqi, I.Kabashi
E diel: 21.02.2016
Drita – Hajvalia            SSK ora 13.30
G.Nuza, D.Preniqi, F.Berisha, B.Jahmurataj
Vushtrria – Llapi                  ora 13.30
K.Vula, L.Muhadri, R.Hyseni
Dukagjini – Ferizaj              ora 13.30
M.Baliu, F.Abrashi, F.Sekiraqa