16 gusht, 2021 – Janë caktuar zyrtarët e ndeshjes së Superkupës së Kosovës, ndërmjet Prishtinës dhe Llapit, e cila do të luhet të martën, me datë 17.08.2021, në ora 20:45 në Stadiumin “Fadil Vokrri”:

Gjyqtar kryesor: Dardan Çaka
Asistent i parë: Fatlum Berisha
Asistent i dytë: Bujar Selimaj
Gjyqtar i katërt: Mervan Bejtullahu
Gjyqtar i VAR-it (VAR): Visar Kastrati
Asistent i Gjyqtarit të VAR-it (AVAR): Elvis Bicaj
Operator i VAR-it: Albert Vokshi
Vëzhguesi i gjyqtarëve: Malazog Hoxha
Delegati i FFK-së: Abdyl Bellopoja

 

ffk-kosova.com